MildaTop » O firmě


O firmě

Firma poskytuje komplexní služby v oblasti zdravotně-technických instalací od projektu po realizaci. Provádíme také práce menšího rozsahu včetně drobné údržby a oprav až po kompletní realizace například rodinných domů či větších průmyslových staveb. Samozřejmostí je poskytování záručních lhůt, dle předepsaných zákonných záruk výrobců a na montážní práce záruku nad rámec platné legislativy.

Rozvody ZTI provádíme z materiálů plastových, měděnných či ocelových. Dodáváme jak výrobky a zařízení renomovaných firem, tak výrobky a zařízení dle přání zákazníka. Jedná se například o firmy z oboru vytápění Korado, Vaillant, Viadrus, Atmos, Verner, Dakon, Gruppo Imar, Immergas a mnoho dalších. Dále se jedná o firmy z oboru zdravotechniky například firmy Ravak, Jika, KOLO, Novaservis, Raf, Rav a další.

Výhodou naší firmy je i registrace v programu Zelená úsporám v oblasti vytápění a ohřevu TUV (solární ohřev). To přináší značnou finanční úsporu zákazníkům v oblasti realizace registrovaných produktů. Jsme certifikovanou firmou pro dodávky a montáž zařízení těchto výrobců: Vaillant, Verner, Atmos, Viadrus, Regulus, KESSEL BIO.

přejít na reference